WIDEOFILMOWANIE

Nie ma dwóch takich samych ślubów, dwóch takich samych wesel...

Każde wesele ma swój indywidualny, niepowtarzalny urok i klimat... to właśnie każdorazowo staramy się oddać w filmie.

Przejdź niżej i sprawdź szczegóły

1.

Filmowanie
PRZYGOTOWAŃ

2.

Filmowanie
ŚLUBU

3.

Filmowanie
WESELA

4.

Wszystko w jakości
4K

1.

#PRZYGOTOWANIA

Każdy ślubny filmowiec powie, że to bardzo ważne aby filmować przygotowania do ślubu. Dlaczego? Dla kamerzysty jest to moment lepszego zapoznania się z Parą Młodą oraz rodziną zaś dla Pary Młodej – oswojenia się z obecnością kamery. Dzięki temu, w momencie rozpoczęcia ceremonii zaślubin czy na weselu, młodzi nie stresują się obecnością kamerzysty i reagują naturalnie. W praktyce to znacznie poprawia jakość filmu ślubnego.

2.

#NIEPOWTARZALNA PAMIĄTKA ZE ŚLUBU

Nasza fascynacja obrazem, kreatywność, spojrzenie oraz zaangażowanie jest kluczem do doskonałego reportażu ślubnego. Zobaczycie Wasze najcenniejsze chwile życia z jak najlepszej perspektywy.

CEREMONIA

Podczas ceremonii zaślubin działamy dyskretnie, wręcz bezszelestnie. Posiadamy uprawnienia do filmowania w obiektach sakralnych.

JAKOŚĆ

Dobry reportaż filmowy to obraz pełny emocji połączony ze sposobem rejestracji wydarzeń. Poprawne kadry i plastyka obrazu.

MISJA

W życiu jest kilka magicznych chwil, pełnych niepowtarzalnych emocji, które warto zatrzymać. Naszym celem jest nadać im artystyczne ramy.

3.

#Przyjęcie WESELNE

Nasza fascynacja obrazem, kreatywność, spojrzenie oraz zaangażowanie jest kluczem do doskonałego reportażu z wesela. Pokażemy Wasze wesel z jak najlepszej perspektywy. Oferujemy wykonanie wyjątkowego reportażu jakim będzie Wasz film weselny, który zaprezentuje zabawę oraz szereg wydarzeń z wesela, które pozostaną niezapomnianą pamiątką na całe życie.

4.

#JAKOŚĆ

Oferujemy wideofilmowanie w najwyższej jakości Full HD oraz rozdzielczości 4K. Sprzęt który stosujemy umożliwia uzyskanie niezwykłej głębi obrazu oraz świetne odwzorowanie kolorów.

#CENNIK

Wideofilmowanie

od 800
 • Wideofilmowanie
 • Film weselny w jakości 4K
POLECANY

Film + Zdjęcia

od 1500
 • PAKIET - wideofilmowanie + fotograf
 • Film weselny w jakości 4K
 • Zdjęica w albumie marki HENZO

#OSTATNIE WOLNE TERMINY NA 2020r

Zadbamy o Was i Wasz ślub Przeżyj najwspanialszy dzień w Twoim życiu bez poddenerwowania i troski o innych. Znamy sposoby, żeby Wasze przyjęcie weselne wspominano przez długie lata. Powierz planowanie ślubu i organizację wesela agencji ślubnej z Bygoszczy.

INFORMACJE KONTAKTOWE

spornik
 • ul. Żupy 2
  85-026 Bydgoszcz
 • +48 782-096-859
 • biuro@biuro.pl
 • Godziny otwarcia
  8:00-22:00

ZDJĘCIA Z OFERTY

spornik