DJ NA WESELE

GWARANCJA NA DOBRĄ ZABAWĘ

Przejdź niżej i sprawdź szczegóły

stock-image-59667819

#DJ / Wodzirej

Zadaniem Dj-a na weselu w jest przygotowanie znakomitego repertuaru muzycznego zgodnie z Państwa życzeniem. W repertuarze muzycznym znajdziecie nie tylko najnowsze gatunki muzyki, ale również sprawdzone przeboje lat 70′, 80″ i 90″ Całość zostanie uzupełniona delikatną konferansjerką typu przywitanie gości, wznoszenie toastów informowanie o atrakcjach oraz o różnego rodzaju konkursy, animacje taneczne, oczepiny, zabawy grupowe niebudzące zażenowania zaproszonych gości, zawsze mają na celu zintegrować rodzinę i znajomych.

dj4

#Wysoka JAKOŚĆ

Wysokiej jakości sprzęt muzyczny i nagłośnieniowy o wysokiej niezawodności, to elementy bez których nie wyobrażamy sobie swojej pracy. Dodatkowo w naszej ofercie można znaleźć efektowne oświetlenie sali oraz nowoczesną dekorację stanowiska DJ-skiego. Taniec w chmurach, napis MIŁOŚĆ, elementy pirotechniczne, projektor i wiele innych elementów które w sposób szczególny podniosą charakter wydarzenia.

1.

Jak zachęcamy
DO ZABAWY

Nigdy nie wyciągamy gości na siłę zza stołu. Skupiamy się na stworzeniu atmosfery wspaniałej zabawy która wciąga na parkiet tych niezdecydowanych.

2.

Jak prowadzimy
OCZEPINY

Proponujemy kilka niekrępujących konkursów ustalonych wcześniej z Młodymi. Zgodnie z weselną tradycją zaczynamy punktualnie o godzinie 24:00 od wyboru nowej Pary Młodej. 30-to minutowe oczepiny zapewnią zabawę także gościom nie biorącym udziału w konkursach.

3.

Wyróżnia nas
HUMOR I ZABAWA

Nigdy nie brakuje nam pomysłów i humoru, gdy potrzeba rozruszać towarzystwo na imprezie, dlatego możecie być pewni że zabawy które poprowadzimy rozbawią wszystkich gości, bez względu na wiek.

#CENNIK

Wesele

od 600
  • DJ / Wodzirej
POLECANY

Wesele + poprawiny

od 900
  • DJ / Wodzirej

#OSTATNIE WOLNE TERMINY NA 2020r

Zadbamy o Was i Wasz ślub Przeżyj najwspanialszy dzień w Twoim życiu bez poddenerwowania i troski o innych. Znamy sposoby, żeby Wasze przyjęcie weselne wspominano przez długie lata. Powierz planowanie ślubu i organizację wesela agencji ślubnej z Bygoszczy.

INFORMACJE KONTAKTOWE

spornik
  • ul. Ogrody 27
    85-870 Bydgoszcz
  • +48 782-096-859
  • prezes@prestomedia.pl
  • Godziny otwarcia
    8:00-22:00

ZDJĘCIA Z OFERTY

spornik